L 200 x 200 x 25 issiq po'lat bilan o'ralgan oyoq burchagi
Issiqlashtirilgan teng burchakli po'latning o'ziga xos xususiyatlari po'latning turiga, uning tarkibi va issiqlikni davolash jarayoniga bog'liq. Umuman olganda, issiqlikdagi po'lat uning kuchi va chidamliligi bilan tanilgan, uni tuzilgan dasturlarga mos keladigan dasturlar va kuchlarga bardosh berish kerak bo'lgan arizalar uchun mos keladi.
| Belgi | G | H=B | t | r1 | r2 | Constal maydoni Mm²x10M² |
| L 200 x 200 x 25 | 73,9 | 200 | 25 | 18 | 9,0 | 94,1 |
L 200 x 200 x 25 issiq oyoqli po'lat mahsulotni to'ldirish:
| Mahsulotlar nomi | L 200 x 200 x 25 issiq po'lat bilan o'ralgan oyoq burchagi |
| Standart | Asti aisi jis gb va hk |
| Tur | Teng yoki tengsiz |
| O'lcham | 20mm * 20 mm --300 mm * 300mm yoki mijozning talabi |
| Qalinlik | 2.5 mm --30 mm yoki mijozning talabi |
| Uzunligi | 3 m -12 yoki sozlash |
| Sirtmoq | Galvali / zanglamaydigan po'lat / uglerod po'lat |
| Texnik | Sovuq rulonli / issiq |
| Po'lat nav | DX51D, DX53D, DX54D, S2201D, S250GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440,Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 304H, 310S, 316, 316L, 317L, 321,310S 309S, 410, 410S,420, 430, 431, 440A, 904l yoki mijozning talabi |
| Yetkazib bermoq | {{0} kunlar |
| Paket | Tandard dengiz yo'lakka o'rash, yog'och sumka ham berilishi mumkin |
| Mot | 1 tonna |
| To'lov shartlari | 30% tt +70% muvozanat |
| Bag'rikenglik | ±1% |
| Portni yuklash | Xitoy har qanday port |
| Tekshirish | Zaryad inspektsiyasi sertifikati har bir yuk uchun beriladi. |

Biz haqimizda:
Sifatimiz - bu bizning blokimiz. Biz po'lat sanoatida, aniqlik va ishonchlilik birinchi darajali ekanligini tushunamiz. Bizning sifatli nazoratni boshqarish guruhimiz bizning muassasamizni tark etgan har bir mahsulotni keskin xalqaro standartlarga javob berishini ta'minlaydi. Bizning sifatga bo'lgan majburiyatimiz bizning xizmatlarimizni, etkazib berish muddatlarini va mijozlarning o'zaro ta'sirini o'z ichiga oladigan mahsulotlarimizdan tashqarida.

Jamoa taqdimoti:

TSS:
Savol: Siz ishlab chiqaruvchimisiz?
Javob: Ha, biz ishlab chiqaruvchilarmiz. Bizda o'z fabrikasi va o'z kompaniyamiz bor. Ishonamanki, biz bo'lamiz
Siz uchun eng mos etkazib beruvchi.
Javob: Omonatingizni qabul qilganingizdan keyin 7-10 Oddiy {{0}
Issiq teglar: l 200 x 200 x 25 Issiq oyoq burchagi, Xitoy l 200 x 200 x 25 Issiqlikdagi po'latdan yasalgan po'lat ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavodlar


