L 250 x 250 x 21 Issiq haddelenmiş po'latdan teng oyoq burchagi
Issiq haddeleme jarayoni po'latga ma'lum xususiyatlarni beradi, masalan, yaxshilangan mexanik xususiyatlar va masshtabli sirt. Issiq haddeleme jarayonidan so'ng, burchakli po'lat kerakli o'lchamlarga va tugatishga erishish uchun sovutish, to'g'rilash va kesish kabi keyingi ishlov berishdan o'tishi mumkin.
| Belgilash | G | H=B | t | r1 | r2 | Seksiya maydoni mm²x10m² |
| L 250 x 250 x 21 | 79.2 | 250 | 21 | 18 | 9,0 | 101 |
L 250 x 250 x 21 issiq haddelenmiş po'latdan teng burchakli oyoqli mahsulot Kirish:
| Mahsulotlar nomi | L 250 x 250 x 21 Issiq haddelenmiş po'latdan teng oyoq burchagi |
| Standart | ASTM AISI JIS DNS GB va boshqalar |
| Turi | Teng yoki tengsiz |
| Hajmi | 20mm*20mm--300mm*300mm yoki mijozning talabi |
| Qalinligi | 2,5 mm--30mm yoki mijozning talabi |
| Uzunlik | 3m-12m yoki moslashtirilgan |
| Yuzaki | Galvanizli / zanglamaydigan po'lat / karbonli po'lat |
| Texnika | Sovuq haddelenmiş/issiq botirib |
| Chelik darajasi | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 310, 310 L, 321,310S 309S, 410, 410S, 420, 430, 431, 440A, 904L yoki mijozning talabi |
| Yetkazib berish | 5-15 kun |
| Paket | Tandard Seaway Packing, Yog'och quti ham taqdim etilishi mumkin |
| MOQ | 1 tonna |
| To'lov shartlari | 30 foiz TT va 70 foiz balans |
| Tolerantlik | ±1 foiz |
| Yuklash porti | Xitoy har qanday port |
| Tekshirish | Har bir yuk uchun zavod tekshiruvi sertifikati beriladi. |

Biz haqimizda:
Ishonchli po'lat yetkazib beruvchini qidiryapsizmi, moslashtirilgan yechimlarni qidiryapsizmi yoki global po'lat bozorida yangi imkoniyatlarni o'rganyapsizmi, GNEE sizni biz bilan bog'lanishingizga xush kelibsiz. Keling, birgalikda po'lat bilan kuchli kelajakni shakllantiramiz.
GNEE bilan qo'shiling va 16 yildan ortiq tajriba va fidoyilik po'latdan yasalgan tashqi savdo sayohatingizda qanday farq qilishi mumkinligini his qiling.

Jamoa taqdimoti:

TSS:
Savol: Siz ishlab chiqaruvchisiz?
Javob: Ha, biz ishlab chiqaruvchilarmiz. Bizning o'z zavodimiz va o'z kompaniyamiz bor. bo'lishimizga ishonaman
siz uchun eng mos yetkazib beruvchi.
Javob: Mahsulotlarning har bir qismi sertifikatlangan ustaxonalar tomonidan ishlab chiqariladi, biz tomonidan milliy QA / QC standartiga muvofiq bo'lak-bo'lak tekshiriladi. Shuningdek, sifatni kafolatlash uchun mijozga kafolat berishimiz mumkin.
Issiq teglar: l 250 x 250 x 21 issiq haddelenmiş po'latdan teng oyoq burchagi, Xitoy l 250 x 250 x 21 issiq haddelenmiş po'latdan teng oyoq burchagi ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod


