Jisma490cw get dasturi
Mahsulot tavsifi
Sma490CW yaponiyalik jis g3114 standartlariga aylangan o'ziga xos nurning ma'lum bir navidir. Ushbu standart doirasidagi boshqa baholar singari, SMA490CW payvandlash tuzilmalari uchun tikanli atmosfera korroziya uchun mo'ljallangan. "SMA" prefiksi "Atmosfera korroziyasi", "Turli atmosfera sharoitida korroziyaga qarshi turish qobiliyatini ta'kidlaydi.
Mahsulotlar uchun ma'lumotlar
Jis SMA490CW ANGLE INGEG ENG MAZMUNI KIRISh:
| Mahsulot nomi | Jisma490cwANGLEETEVEetkazib beruvchi |
| Qalinlik | 3mm -24 mm |
| Uzunligi | 6-12 yoki mijozning maxsus so'roviga muvofiq |
| O'lchamlar (mm) | 25 - 140 mm |
| Bag'rikenglik | Qalinligi: / -0. 02mm, o'lchamlari: + / {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{-2 mm |
| Texnik | Issiq o'ralgan |
| Standart | Aisi, Asti, din, jis, bs, gb / t |
| Guvohnoma | ISO, CE, SGS, BV, BIS |
| To'lov shartlari | 30% t / t omonat, 70% t / t muvozanat, 100% qaytarib bo'lmaydigan l / c Oz. 100% qaytarib bo'lmaydigan l / c B / L {{0} {{0} kunlar, o / a |
| Yetkazib berish vaqti | Omonat olgandan keyin 30 kun ichida etkazib berildi |
| Paket | po'lat chiziqlar bilan bog'lanib, suvni tasdiqlovchi qog'oz bilan o'ralgan |
| Afzalliklari | 1. A'lo sifatli o'rtacha narx 2. mo'l-ko'l zaxirasi va tezkor etkazib berish 3. boy etkazib berish va eksport tajribasi, samimiy xizmat |
Sma490CWANGLE INVELLETKimyoviy tarkibi va mexanik mulk
| C | Si | Mn | P | S | Ku | Kri | Ni |
| 0.18 | 0.15-0.65 | 1.40 | 0.035 | 0.035 | 0.30-0.50 | 0.45-0.75 | 0.05-0.30 |
| Qalinligi (mm) | ||||||
| Sma490CW | 16 dan kam yoki teng | >16 dan kam yoki unga teng | >40 dan kam yoki unga teng | >75 dan kam yoki unga teng | >100 dan kam yoki unga teng | > 160 |
| Kuch berish kuchi (MPA dan katta yoki unga teng) | 365 | 355 | 335 | 325 | 325 | 325 |
| Zinarli kuch (MPA) | 490-610 | |||||
Sma490CW-da "CW" "Atmosfera korroziyasi" atmosfera korroziyasi "atmosfera korroziyasi, siz aytib o'tgan boshqa belgilarga o'xshaydi. Bu Sma490CW - bu korroziyaga ham qarshilik va vinasiz vinoschilikni taklif qiladigan nurash po'lat turi ekanligini ko'rsatadi. Bu xususiyatlarning bu kombinatsiyasi uni korroziyaga qarshilik ko'rsatadigan tarkibiy dasturlar va payvandlash qobiliyatiga mos keladigan tarkibiy qo'llanmalar uchun moslashtiradi.

Biz haqimizda
Gnee kompaniyasining guruhining fotosurati. Bizda 2008 yilda tashkil etilgan. Biz po'lat eksportda boy tajribaga egamiz va dunyoning 120 dan ortiq mamlakatlari va mintaqalari bilan hamkorlik aloqalarini o'rnatdik. Agar sizda po'lat kerak bo'lsa, iltimos biz bilan bog'laning va biz sizga yuqori sifatli xizmatlarni taqdim etamiz. , Xarid qilish ehtiyojlarini qondirish uchun, shuningdek, yangi va eski mijozlarni tashrif buyurishga ijozat bering:
Gne mijozlari kompaniyaga tashrif buyurganlarida, sotuvchi ularni samimiy qabul qildi va suratga oldi. Biz yangi va eski mijozlardan ko'proq hamkorlikni kutamiz va tashrifingizni samimiy kutib olamiz:

Profil a'zolari Gnee va boshqa jamoa a'zolari ushbu tadbirning maqsadlarini tushuntirishdi. Quyidagi ishda ular o'zlarining shaxsiy maqsadlariga erishish uchun ko'p harakat qilishadi:

Gne kompaniyasining ishlaydigan muhiti, yangi va eski mijozlar kutib olish uchun kompaniyaga tashrif buyuring:

Malaka va qadrlash
GNEE kompaniyasi SGS CE ISO va boshqa sertifikatlardan o'tdi, to'liq sinov uskunalari, kuchli texnik kuchlar va zavod sinovlarini qabul qiladi. Biz "sifat kompaniyaning barqaror mustahkamligining mohiyati" deb ishonamiz. Biz mijozlarimiz bilan barqaror, uzoq muddatli, g'alaba qozonish bilan aloqalarni o'rnatamiz va ularga tayanamiz:

cOkeratsiya fabrikasi
GNEE kompaniyasi birinchi darajali agentlik to'g'risidagi bitimlarni, masalan, Baytil, Maorxon temir va po'lat va po'lat va temirli urush ustunligiga ega bo'lgan anshan va po'lat bilan ta'minlaydi. Biz sifatni nazorat qilish va mulohazali xizmatlarni qat'iy boshqarish majburiyatini oldik va tajribali xodimlarimiz har doim mijozlar qoniqishini ta'minlash uchun sizning talablaringizni tinglashga tayyor:

Qadoqlash va jo'natish

TSS
Javob: Ha, biz ishlab chiqaruvchilarmiz. Bizda o'z fabrikasi va o'z kompaniyamiz bor. Ishonamanki, biz siz uchun eng mos etkazib beruvchini bo'lishimizga ishonaman.
2. Savol: Biz sizning fabrikangizga tashrif buyurishimiz mumkinmi?
A: Shubhasiz, biz sizning fabrikamizga tashrif buyurish, ishlab chiqarish liniyalarimizni tekshiring va kuch va sifatimiz haqida ko'proq ma'lumotga ega.
3. Savol: Sizda sifatli boshqaruv tizimi bormi?
Javob: Ha, bizda ISO, BV, MTC, sertifikatlash va sifat nazorati laboratoriyasi va bizning sifat nazorati laboratoriyasi.
4. Savol: Siz biz uchun jo'natishni tashkil qila olasizmi?
Javob: Ha, biz o'nlab yillik tajriba bilan dengiz yuklari va temir yo'l ekspeditsion ekspeditorlarini tayinladik va olqishlar va professional xizmat bilan eng yaxshi narxni olamiz.
5. Savol: Yetkazib berish muddati qancha?
Javob: Odatda, agar bizda aniq tovarlar bo'lsa, bizda aniq mahsulotlar mavjud. Agar yo'q bo'lsa, u tovarlarni tayyorlash uchun 15-20 kunlarni oladi
Yetkazib berish.
6. Savol: Ba'zi namuna olsam bo'ladimi?
Javob: Sizlarga bepul namunalar taqdim etishdan mamnunmiz, ammo biz yukni taklif qilmaymiz.
Issiq teglar: Jisma490cw sma570 burchakli temir, Xitoy jis SMA490CW SMAA570 ANGLEA Izlanuvchilar, etkazib beruvchilar, zavod


