Mahsulot tavsifi
En 10025-6 plitalar yaxshi shakllangan va payvandlash xususiyatlariga ega. S550q, S550ql, S550ql1 plitalar yuqori narx salohiyatiga ega va energiya tejamkor, shuning uchun yumshoq tuzilmalarda ishlatilishi mumkin.

Ushbu po'lat boshqa dasturlarda og'ir transport, qurilish sanoati, mashinasozlik va ko'tarish uskunalari. Biz mahsulotlarni mos keladigan variantlarni - belgilangan talablarga javob berish uchun etkazib beramiz
En 10025-6 s550q po'lat plastinkasi
| Baho | C (%) | Si (%) | Mn (%) | P (max,%) | S (max,%) | N (max,%) | B (%) | Ni (maksimal,%) | TI (max,%) | Cu (maksimal,%) | Mo (max,%) | NB (maksimal,%) | V (max,%) | Zr (Maks,%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S550Q | 0.20–0.25 | 0.20–0.80 | 1,70 dan kam yoki teng | 0,015 dan kam yoki unga teng | 0,005 dan kam yoki teng | 0,015 dan kam yoki unga teng | 0.0010–0.0015 | 2.0 dan kam yoki unga teng | 0,05 dan kam yoki unga teng | 0,60 dan kam yoki unga teng | 0,70 dan kam yoki unga teng | 0,06 dan kam yoki unga teng | 0,12 dan kam yoki teng | 0,15 dan kam yoki teng |
En 10025-6 S550q po'lat plastinkasining mexanik xususiyatlari
| Baho | Qalinligi (mm) | Hosildorlik kuchi (min, MPA) | Zinarli kuch (MPA) | Cho'zish (min,%) | Ta'sir energiyasi -20 darajali (min, j) |
|---|---|---|---|---|---|
| S550Q | 16 dan kam yoki teng | 550 | 640 – 820 | 16 | 30J |
| S550Q | 16 | 530 |
640 – 820 |
16 |
30J |
|
| S550Q | 50 | 490 |
590 – 770 |
16 |
30J |
|
| S550Q | 100 | 470 |
590 – 770 |
16 |
30J |
|
Spetsifikatsiya
| Tili | Tafsilotlar |
|---|---|
| Mahsulot nomi | En 10025-6 S550Q po'lat plitalari |
| Tavsif | S550q - 10025-6 standart ostida yuqori quvvatli plitalar yuqori kuchli plitalar. U yuqori hosildorlik va keskinlik kuchini birlashtirgan holda qoniqish va temperatsiyalangan etkazib berish holatida ishlab chiqariladi. Qattiqroq qon ketish qattiqlikni yaxshilash uchun po'latni soviydi, undan keyin zaruriy mexanik xususiyatlarga erishishni yaxshilaydi. S550q past haroratga ta'sir ko'rsatadi-20 daraja. |
| Standart | En 10025-6 (Tegishli va temperatsiyasida yuqori hosildorlikning yuqori chidamliligi tarkibiy qismlari uchun texnik etkazib berish shartlari) |
| Ekvivalent navlar | To'lov 550 V, STE 550 V |
| Qalinlik | 6mm - 300mm |
| Kenglik | 1500 mm - 4050mm |
| Uzunligi | 3000 mm - 15000mm |
| Sertifikatlash | EN 10204 3.1 fabrikasi bo'yicha xabarlar (MTC) |
| Narxi (FOB) | $ 800 - $ 1600 / tonna |
| Yuklash porti | Hindiston, Xitoy, Evropa, BAA |
| Qadoqlash | Mijozlar talabi bo'yicha qisqarish yoki paltolarni sindirish |
| Yetkazib berish vaqti | 7 - 30 kun |
| Arizalar | Saqlash idishlari, past bosimli tomirlar, harorat boshqariladigan tomirlar, issiqlik almashuvchilar, bosimli tomirlar, qozonxonalar |
S550Q Evropa standartining ishlash darajasi yuqori - Kuchli taxtasi
1 Bu kattaroq yuklarga bardosh berishi mumkin, tarkibiy vaznni samarali kamaytiring va tarkibiy xavfsizlikni yaxshilaydi.
2 Bu zilzilalar kabi tabiiy ofatlar tomonidan ishlab chiqarilgan energiya energiyasini samarali ravishda jalb qilishi va tuzilishning seysmik ko'rsatkichlarini yaxshilash.
3
4 Bu turli xil qattiq sharoitlarga moslashishi va texnik xizmat ko'rsatish muddati.
Endi S550Q-ni olish uchun u bilan bog'laning

Issiq teglar: En10025 - Uglerod va past - Qo'lli plastinka, Xitoy en10025 {- {{6} - - - - - - - "Kambag'al po'lat plitalar, zavodlar, etkazib beruvchilar



