S355g 5+ m po'lat kanal
S355g 5+ M STEE TEEL - dengiz va kema tuzilmalari uchun kuchli payvandlangan tarkibiy po'lat materialdir. Uning kimyoviy tarkibi va mexanik xususiyatlari tegishli xalqaro standartlarga javob beradi va u yaxshi kuch, qattiqlik va korroziyaga chidamlidir.
S355g 5+ m po'tidan tashqari mahsulotni Kirish:
| Mahsulot nomi | S355g 5+ m po'lat kanal |
| Standart | Asm, jis, din en10025, gb |
| Baho | Q235B Q345B Q420C Q460C SS400 SS540 S235 S275 S355 A36 A572 G50 G60 etc |
| Balandlik | 50-400 mm yoki sizning talablaringiz sifatida |
| Kenglik | 37-102 mm yoki sizning talablaringiz sifatida |
| Qalinlik | 4. 5-12. 5mm yoki sizning talablaringiz sifatida |
| Uzunligi | 6m -12 m, moslashtirilgan |
| Material | Uglerod va qotishma po'lat |
| Texnik | Issiq rulonli yoki sovuq |
| Ariza | Qurilish inshootlari muhandislik, qurilish tuzilmasi, universal ustun |
| Mot | 1 tonna |
| Transport to'plami | Dengizning standart eksporti yoki kerak bo'lganda |
| To'lov shartlari | T/T,L/C |
| Portni yuklash | Tiyjak / qingdao / Shanxay porti |

S355g 5+ Master - bu juda ko'p ishlatiladigan past bo'yli oqimning yuqori kuchili dengizban tarkibiy po'lat plastinka va korroziya qarshiligi bilan. Dengiz muhandisligi, kestiribbilding, chuqur neft va gazni rivojlantirish va boshqa sohalarda bozor dasturlariga ega.

Jamoa taqdimoti:

TSS:
Javob: Ha, biz sizning rasmlaringiz va logotipingiz asosida ishlab chiqarishni amalga oshirishimiz mumkin, chunki bizda juda kuchli dizayn va rivojlanish jamoa bor, shuning uchun ozuqa moslashtirilgan mahsulot uchun juda yaxshi.
Savol: Sizning to'lov shartlari nima?
Javob: Yangi mijozlar uchun umumiy to'lov muddati
1) 30% t / t Omonat, b / l nusxalariga qarshi 70% balansi.
2) ko'zida 100% qaytarib bo'lmaydigan l / c.
3) Agar sizga boshqa shartlar kerak bo'lsa, iltimos biz bilan bog'laning, biz qo'limizdan kelganini sinab ko'ramiz.
Savol: Namunalar haqida qanday? Qo'shimcha to'lovlar uchun bepulmi?
Javob: Ha, agar zaxiralardan namuna bo'lsa namunalarni berishni istaymiz, agar yangi ishlab chiqarishning ustunligi bo'lsa, biz bir oz narxni olamiz, ammo bu miqdor sizning Filitst buyurtmangizni schyot-fakturangizdan yechib olamiz.
Issiq teglar: S355g {{1} 5+ MR S355G10 Po'lat, Xitoy S355g {{5} {{5} {{5} {{5} {{5} {{5} {{5} {{5} {{5} {{5} {{5} {{5} {{5} {{5} {{5} {{5} {{5} {{5} {{5} {{5} {{5} {C355G10 "MR S355G10 Steel Seet ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod


