Mahsulot tavsifi
Yuqori - kuch s235j0w Corten po'lat plitasiAsosan ob-havoga egalik qilishda korroziyaga qarshi turish uchun o'z mulkiga egalik qilishda qo'llaniladi. Minimal ta'minotning minimal kuchlari 235 MPa va qalinlikdagi keskinlik kuchi 360 dan 510 MPa ichida 100 mm.
Spetsifikatsiya
| Standart | En 10025-5 |
| Baho | S235J0W, S235J0W+N |
| Tili | Atmosfera chidamli po'lat, nurash po'lat |
| Qalinlik | 1.2-150mm |
| Kenglik | 1220-4200MM |
| Uzunligi | Kerak bo'lganda 5000-18000mm yoki qisqartirilgan shakllar |
| Shakl | Plitalar, choyshablar, tekis varaq, yassi po'lat, po'lat, po'lat, zanglar, barlar, teshilgan varaq, idishlar |
| Tugatmoq | Issiq rulonli plastinka (XR), sovuq o'ralgan varaq (CR) |
| Qattiqlik | Yumshoq, qattiq, yarim qattiq, chorak qattiq, bahor tseksi va hk. |
| Baho | Corten po'latori en 10025 s235J0w + n |
S235J0W navini mahsulot tahlili% kimyoviy tarkibi
|
C |
Si |
Mn |
Ku |
P |
S |
Kri |
N |
|
0.16 |
0.45 |
0.15-0.70 |
0.20-0.60 |
0.040 |
0.040 |
0.35-0.85 |
0.010 |
S235J0W plastinkalarining mexanik xususiyatlari
|
Harorat |
-20 |
-10 |
0 |
20 |
|
Ta'sir testi. Min. Suvlangan energiya j |
27 |
|
Nominal qalinligi (mm) |
16 yoshgacha |
16 - 40 |
40 - 63 |
63 - 80 |
80 - 100 |
100 - 150 |
|
Reh - Minimal hosil kuchi (MPA) |
235 |
225 |
215 |
215 |
215 |
195 |
|
Nominal qalinligi (mm) |
dan 3 gacha |
3 - 100 |
100-150 |
|
Rm - keskinlik kuchi (MPA) |
360-510 |
360-510 |
350-500 |
|
Nominal qalinligi (mm) |
1,5 <2 dan katta yoki teng |
2 dan katta yoki unga teng |
2,5 <3 dan katta yoki teng |
3 <40 dan katta yoki teng |
40 dan katta yoki unga teng |
6 <100 dan katta yoki teng |
100 <150 dan katta yoki teng |
|
A - Minimal uzatma lo=5}, 65 mln., shunchalik uzunlama |
19 |
20 |
21 |
26 |
25 |
24 |
22 |
S235J0W varag'ining ekvivalent navlari
|
Unli EI 155 |
Frantsiya Nfa35502 |
Germaniya WBB 087 |
U.K. BS 4360 |
Kanada CSA G4021 |
AQSh Askm |
|
Fe360 ck1 |
E 24W3 |
WST 37-2 |
Ariza
S235J0W HABED Corten Streel palte kam - pastligi - Atmosfera korroziyasiga nisbatan yuqori atrof-muhit talablariga ega bo'lgan tarkibiy po'latdan keng qo'llaniladi.
Odatda yuk tashish konteynerlari, po'lat ko'priklar, tomirlar va turli xil saqlash idishlarini ishlab chiqarishda qo'llaniladi. Havo va yomg'ir ta'sirida, bu turdagi po'lat zich rangi zang xuruji hosil qiladi, bu esa keyingi korroziyani oldini oladi va unga xizmat ko'rsatish hayotini kengaytiradi.
Konteyner ishlab chiqarishda, S235J0W po'lat plitasi dengiz muhiti tufayli kelib chiqadigan zang muammolarni sezilarli darajada kamaytiradi, transport uskunalari mustahkamligini oshiradi.
Temir ko'prigi va tomir tuzilmalarida uning yuqori kuchi va ob-havoga chidamliligi yomg'ir, namlik, namlik va tuz purkagich sharoitida ham uzoq muddatli -.
Saqlash idishlari uchun, u texnik xizmat ko'rsatish xarajatlarini samarali pasaytiradi va tiklangan materiallarning xavfsizligi va ishonchliligini ta'minlaydi.
Umuman olganda, s235j0w po'lat varaqlari nafaqat ajoyib mexanik xususiyatlarini ta'minlaydi, balki korroziya tufayli kelib chiqadigan texnik va ishonchli materialni tejash xarajatlarini ham minimal darajada kamaytiradi.
S235J0W narxini olish uchun hozir bilan bog'laning

Boshqa shartlar
Qadoqlash tafsilotlari: standart eksport dengizi yoki zarur bo'lganda.
Yetkazib berish muddati: 30-50 kun, zaxiralar uchun 7 kun.
Yuklash Port: Shanxay, Tianjin, Qingdao.
Taklif qobiliyati: 5 000 MT / oyiga.
MoQ: 1 dona.

Issiq teglar: Yuqori {- kuch s235j0w Corten po'lat plitasi, Xitoy High - Kamerten po'lat plitasi plitalar, zavod, zavodlar




