SMA400AW SMA400BW Corten po'lat
Sma400AW Sma400BW nurashi po'latdan yasalgan mahsulot mahsulotlarini joriy etish
Sma400AW atmosfera po'lat va sma400bw Cortee metall perisi ham korroziyasi ham korroziyasi ham korroziyasi ham korroziyasi ham korroziyasi, sma570p Corten strukturaviy po'latdagi po'latning standarti: Jis G3114.
Sma400AW-ni metall va smah400bw po'lat nurashi, biz taqdim etamiz, ular standartlarga qat'iy muvofiq ravishda ishlab chiqilgan va sifatni sertifikatlashda ishlab chiqariladi, biz sifatli sertifikatlarni taqdim etishimiz va uchinchi tomon sinovlarini qabul qilishimiz mumkin. Bundan tashqari, biz etkazib beriladigan Sma400Aw-ning nurashi va SMA400BW po'latdan yasalgan po'lat binafshalar, shuningdek, atmosferaga uzoq vaqtdan beri inmosferaga ta'sir qiladigan temir yo'llarda ishlatiladigan po'lat konstruktsiyalar, fotoelektsiya, potovoltaik, tezyurar inshootlar uchun ishlatiladi.
| Mahsulotlar | Ob-havoga chidamli / Corten po'lat plastinkasi |
| Standart darajasi | Asm: corten a; Corten b; A588Gr.A / GR.B / Gr.C / Gr.k; A242; A606 4; A709 GR 50W; |
| En1 0 0 25: S235J {{12 ü}}; S235J2W; S355J0W; S355J2W; S355k2W; S355J0WP; S355J2WP; S355J2G1W; S355J2G2W; S355K2G1W, S355K2G2W; | |
| Jis G3114: SMA400AW; Sma400BW; Sma400cw; SMA490AW; Sma490BW; Sma490CW; Sma570w; Sma570p; | |
| Jis g3125: Spa-H; SPA-C; | |
| GB / T 4171: Q235NH; Q265gnh; Q310gnh; Q295NH; Q295gnh; Q355NH; Q355GNH; Q415NH; Q460NH; 1500NH; Q550NF; | |
| TB / T 1979: 09cupcrni-a; 09cucrni-b; 05cupcrni; | |
| QQB 340: B460nqr; B490nqr; B480GNQR; B600GNQR; | |
| Qalinlik | Sovuq ruled 0 mm issiq rozetka 2-100 mm odatda ishlatilganmi) |
| Kenglik | 1000-3000 mm (1000-2200 mm odatda ishlatilgan) |
| Uzunligi | 1000-12000 mm yoki sizning so'rovingiz sifatida |
| Sirtmoq | Xaridorning talabiga binoan toza, bezash, portlash va bo'yash |
| Jarayoni | Issiqlashtirilgan, boshqariladigan rulonni normallashtirish, yumshatish, niging, ko'zni chayqab, n + t, Q + T, Q + T, Q va boshqa etkazib berish holatlari mavjud |
| Guvohnoma | API, ISO, SGS, BV, CE va boshqalar |
| Sifat | MTC tovarlar bilan ta'minlanadi, uchinchi qism inspeksiya qabul qilinadi, masalan, BV, SGS. |
| Paket | Sanoat dengizi, barcha transport turlari uchun kostyum yoki kerak bo'lganda. |
SMA400AW SMAY400BW atmosfera korroziyasi chidamli po'lat mahsulot tafsilotlari
SMA400AW SMAY400BW Cortency moddiy tarkibi:
| C max | Si | Mn max | P maxr | S max | Ku | Kri | Ni |
| 0.18 | 0.15-0.65 | 1.25 | 0.035 | 0.035 | 0.30-0.50 | 0.45-0.75 | 0.05-0.30 |
Sma400AW Sma400BW Corten po'lat varaqlari uchun metallet mexanik xususiyatlari:
| Kuch berish kuchi (MPA) | Zinarli kuch (MPA) | % Lanaj 2 ichida (50mm) min | Sinov haroratiga ta'sir ko'rsatish (daraja) |
| 245 | 400-540 | 22 | 0 |
Sma400AW Sma400BW Corten varag'i mahsulotlari tasviri


SMA400AW SMAY400BW ob-havo bardoshli po'latdan yasalgan plastinka mahsulotlarini tashish


Gnee Group jamoasi surati
"Xaridor", birinchi navbatda, birinchi navbatda "Biznes falsafasi" biznes-siyosati bilan "Xizmat ko'rsatish", "Biznes falsafasi" biznes-siyosati, "Biznes falsafasi" biznes siyosati, "Biznes falsafasi" biznes-siyosati, "Biznes falsafasi" biznes-siyosati, "Biznes falsafasi" biznes-siyosati.

Gne Group ko'rgazma rasmlari

Gne Group mijozlari tashrif buyurishadi

Agar Sma400AW Sma400BW Corten po'latidan ko'proq ehtiyoj va savollaringiz bo'lsa, biz sizga maslahat berishdan xursandmiz!
Issiq teglar: SMA400AW SMA400BW Corten po'lat, Xitoy Sma400AW SMA400BW Corten po'lat ishlab chiqaruvchilari, etkazib beruvchilar, fabrika



