L 100 x 100 x 10 issiq haddelenmiş po'latdan teng oyoq burchagi
GNEE 16 yildan beri tashkil etilgan professional po'lat tashqi savdo kompaniyasi. Bizning professional jamoamiz bor va sizga eng yaxshi xizmatni taqdim eta olamiz. Issiq haddelenmiş teng burchakli po'lat - yuqori haroratlarda po'latni prokatlash orqali ishlab chiqariladigan konstruktiv po'lat mahsulotning bir turi. Bu burchakning ikkala oyog'i teng uzunlikda bo'lgan L shaklidagi kesma bilan tavsiflanadi. Bu oyoqlar orasida 90- daraja burchak hosil qiladi.
| Belgilash | G | H=B | t | r1 | r2 | Seksiya maydoni mm²x10m² |
| L 100 x 100 x 10 | 15,0 | 100 | 10 | 12 | 6,0 | 19,2 |
L 100 x 100 x 10 issiq haddelenmiş po'latdan teng burchakli oyoqli mahsulot Kirish:
| Mahsulotlar nomi | L 100 x 100 x 10 issiq haddelenmiş po'latdan teng oyoq burchagi |
| Standart | ASTM AISI JIS DNS GB va boshqalar |
| Turi | Teng yoki tengsiz |
| Hajmi | 20mm*20mm--300mm*300mm yoki mijozning talabi |
| Qalinligi | 2,5 mm--30mm yoki mijozning talabi |
| Uzunlik | 3m-12m yoki moslashtirilgan |
| Yuzaki | Galvanizli / zanglamaydigan po'lat / karbonli po'lat |
| Texnika | Sovuq haddelenmiş/issiq botirib |
| Chelik darajasi | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 310, 310 L, 321,310S 309S, 410, 410S, 420, 430, 431, 440A, 904L yoki mijozning talabi |
| Yetkazib berish | 5-15 kun |
| Paket | Tandard Seaway Packing, Yog'och quti ham taqdim etilishi mumkin |
| MOQ | 1 tonna |
| To'lov shartlari | 30 foiz TT va 70 foiz balans |
| Tolerantlik | ±1 foiz |
| Yuklash porti | Xitoy har qanday port |
| Tekshirish | Har bir yuk uchun zavod tekshiruvi sertifikati beriladi. |

Biz haqimizda:
GNEE-da biz xalqaro chegaralar bo'ylab po'lat taklifi va taklifi o'rtasidagi tafovutni bartaraf etishga ixtisoslashganmiz. Bizning keng qamrovli yuqori sifatli po'lat mahsulotlarimiz qurilish, ishlab chiqarish, infratuzilma, energetika va boshqalarni o'z ichiga olgan turli sohalarga xizmat qiladi. Bozor tendentsiyalari va ilg'or texnologiyalarni chuqur tushungan holda, biz nafaqat tegishli, balki biznesingiz uchun o'zgartiruvchi yechimlarni taklif etamiz.

Mijoz tashrifi:

TSS:
Savol: Nega bizni tanlaysiz?
Savol: Sizning fabrikangizga tashrif buyurishimiz mumkinmi?
Javob: Xush kelibsiz. Sizning jadvalingizni olganimizdan so'ng, biz sizning ishingizni kuzatib borish uchun professional savdo guruhini tashkil qilamiz.
Javob: Ha. Iltimos, batafsilroq muhokama qilish uchun biz bilan bog'laning.
Issiq teglar: l 100 x 100 x 10 issiq haddelenmiş po'latdan teng oyoq burchagi, Xitoy l 100 x 100 x 10 issiq haddelenmiş po'latdan teng oyoq burchagi ishlab chiqaruvchilari, etkazib beruvchilari, zavodi


