L 100 x 100 x 12 issiq haddelenmiş po'latdan teng oyoq burchagi
Issiq haddelenmiş teng burchakli po'latni ishlab chiqarish jarayoni po'latdan yasalgan po'latni yoki plitani juda yuqori haroratlarda, odatda 1700 darajadan (925 daraja) yuqori haroratlarda qizdirishni va keyin uni kerakli burchak profiliga shakllantirish uchun bir qator roliklardan o'tkazishni o'z ichiga oladi. Yuqori harorat po'latni yanada egiluvchan qiladi, bu esa uni yorilish yoki sindirishsiz burchak shakliga osongina shakllantirish imkonini beradi.
| Belgilash | G | H=B | t | r1 | r2 | Seksiya maydoni mm²x10m² |
| L 100 x 100 x 12 | 17,8 | 100 | 12 | 12 | 6,0 | 22,7 |
L 100 x 100 x 12 issiq haddelenmiş po'latdan teng oyoq burchagi mahsuloti Kirish:
| Mahsulotlar nomi | L 100 x 100 x 12 issiq haddelenmiş po'latdan teng oyoq burchagi |
| Standart | ASTM AISI JIS DNS GB va boshqalar |
| Turi | Teng yoki tengsiz |
| Hajmi | 20mm*20mm--300mm*300mm yoki mijozning talabi |
| Qalinligi | 2,5 mm--30mm yoki mijozning talabi |
| Uzunlik | 3m-12m yoki moslashtirilgan |
| Yuzaki | Galvanizli / zanglamaydigan po'lat / karbonli po'lat |
| Texnika | Sovuq haddelenmiş/issiq botirib |
| Chelik darajasi | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 310, 310 L, 321,310S 309S, 410, 410S, 420, 430, 431, 440A, 904L yoki mijozning talabi |
| Yetkazib berish | 5-15 kun |
| Paket | Tandard Seaway Packing, Yog'och quti ham taqdim etilishi mumkin |
| MOQ | 1 tonna |
| To'lov shartlari | 30 foiz TT va 70 foiz balans |
| Tolerantlik | ±1 foiz |
| Yuklash porti | Xitoy har qanday port |
| Tekshirish | Har bir yuk uchun zavod tekshiruvi sertifikati beriladi. |

Biz haqimizda:
Bizning ta'sir doiramiz geografik chegaralardan tashqarida. Butun dunyo bo'ylab mustahkam sheriklar, yetkazib beruvchilar va mijozlar tarmog'i bilan biz hamkorlik, o'sish va o'zaro muvaffaqiyatga yordam beruvchi ekotizimni rivojlantirdik. Shimoliy Amerikadan Osiyoga, Yevropadan Afrikagacha, biz o'zimizni yuqori sifatli po'lat mahsulotlari va ajoyib xizmat uchun asosiy manba sifatida ko'rsatdik.

Mijoz tashrifi:

TSS:
Savol: Nega bizni tanlaysiz?
Savol: Sizning fabrikangizga tashrif buyurishimiz mumkinmi?
Javob: Xush kelibsiz. Sizning jadvalingizni olganimizdan so'ng, biz sizning ishingizni kuzatib borish uchun professional savdo guruhini tashkil qilamiz.
Javob: Bizda ISO 9001, MTC bor, uchinchi shaxslarning tekshiruvlari SGS, COC, BV, BIS, ABSect kabi mavjud.
Issiq teglar: l 100 x 100 x 12 issiq haddelenmiş po'latdan teng oyoq burchagi, Xitoy l 100 x 100 x 12 issiq haddelenmiş po'latdan teng oyoq burchagi ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod


