L 200 x 200 x 17 Issiq haddelenmiş po'latdan teng oyoq burchagi
Issiq haddelenmiş teng burchakli po'lat - bu qurilish, muhandislik va sanoat dasturlarida keng qo'llaniladigan konstruktiv po'lat mahsulot turi. U yuqori haroratlarda, odatda 1,{1}} dan 1,300 daraja (1,800 daraja F va 2,400 daraja F) gacha bo'lgan po'latdan yasalgan ignabargli yoki plitani dumalab olish orqali hosil bo'ladi, bu po'latni yanada moslashuvchan va shakllantirilishini osonlashtiradi. Jarayon po'latni kerakli shakl va o'lchamlarga erishish uchun bir qator rulonlardan o'tkazishni o'z ichiga oladi.
| Belgilash | G | H=B | t | r1 | r2 | Seksiya maydoni mm²x10m² |
| L 200 x 200 x 17 | 41,4 | 200 | 17 | 18 | 9,0 | 65,5 |
L 200 x 200 x 17 issiq haddelenmiş po'latdan teng burchakli oyoqli mahsulot Kirish:
| Mahsulotlar nomi | L 200 x 200 x 17 Issiq haddelenmiş po'latdan teng oyoq burchagi |
| Standart | ASTM AISI JIS DNS GB va boshqalar |
| Turi | Teng yoki tengsiz |
| Hajmi | 20mm*20mm--300mm*300mm yoki mijozning talabi |
| Qalinligi | 2,5 mm--30mm yoki mijozning talabi |
| Uzunlik | 3m-12m yoki moslashtirilgan |
| Yuzaki | Galvanizli / zanglamaydigan po'lat / karbonli po'lat |
| Texnika | Sovuq haddelenmiş/issiq botirib |
| Chelik darajasi | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 310, 310 L, 321,310S 309S, 410, 410S, 420, 430, 431, 440A, 904L yoki mijozning talabi |
| Yetkazib berish | 5-15 kun |
| Paket | Tandard Seaway Packing, Yog'och quti ham taqdim etilishi mumkin |
| MOQ | 1 tonna |
| To'lov shartlari | 30 foiz TT va 70 foiz balans |
| Tolerantlik | ±1 foiz |
| Yuklash porti | Xitoy har qanday port |
| Tekshirish | Har bir yuk uchun zavod tekshiruvi sertifikati beriladi. |

Biz haqimizda:
GNEE-da sifatni muhokama qilib bo'lmaydi. Biz ob'ektlarimizdan chiqadigan har bir mahsulot yuqori sifatga ega bo'lishini ta'minlab, eng yuqori sanoat standartlariga rioya qiluvchi ishlab chiqaruvchilar bilan qattiq tekshiramiz va hamkorlik qilamiz. Bizning sifatga bo'lgan sodiqligimiz mahsulotning texnik xususiyatlaridan tashqarida - bu bizning mijozlarimizga mustahkamlik, ishlash va xavfsizlik bo'yicha ustun bo'lgan po'lat mahsulotlarni olishiga va'da beradi.

Jamoa taqdimoti:

TSS:
Savol: Siz ishlab chiqaruvchisiz?
Javob: Ha, biz ishlab chiqaruvchilarmiz. Bizning o'z zavodimiz va o'z kompaniyamiz bor. bo'lishimizga ishonaman
siz uchun eng mos yetkazib beruvchi.
Javob: Biz sifatni kafolatlaydigan 100 foiz yetkazib berishdan oldin tekshiruvga ega zavodmiz.
Issiq teglar: l 200 x 200 x 17 issiq haddelenmiş po'latdan teng oyoq burchagi, Xitoy l 200 x 200 x 17 issiq haddelenmiş po'latdan teng oyoq burchagi ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod


