L 200 x 200 x 18 issiq po'lat bilan o'ralgan oyoq burchagi
Issiqlashtirilgan teng burchakli po'latning xususiyatlari ishlatiladigan po'latning o'ziga xos turiga bog'liq va uning tarkibi. Umuman olganda, u yaxshi kuch, egiluvchan va vinasizlikni taklif qiladi. Shuni ta'kidlash kerakki, issiq rulonning qo'pol sirt tuzilishiga olib kelishi mumkin, ammo yumshoqroq sirt kerak bo'lsa, qo'shimcha ishlov berish yoki keyinchalik qayta ishlash yoki tugatish talab qilinishi mumkin.
| Belgi | G | H=B | t | r1 | r2 | Constal maydoni Mm²x10M² |
| L 200 x 200 x 18 | 54,2 | 200 | 18 | 18 | 9,0 | 69,1 |
L 200 x 200 x 18 issiq oyoqqa qo'yilgan po'lat mahsulotni kiritish:
| Mahsulotlar nomi | L 200 x 200 x 18 issiq po'lat bilan o'ralgan oyoq burchagi |
| Standart | Asti aisi jis gb va hk |
| Tur | Teng yoki tengsiz |
| O'lcham | 20mm * 20 mm --300 mm * 300mm yoki mijozning talabi |
| Qalinlik | 2.5 mm --30 mm yoki mijozning talabi |
| Uzunligi | 3 m -12 yoki sozlash |
| Sirtmoq | Galvali / zanglamaydigan po'lat / uglerod po'lat |
| Texnik | Sovuq rulonli / issiq |
| Po'lat nav | DX51D, DX53D, DX54D, S2201D, S250GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440,Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 304H, 310S, 316, 316L, 317L, 321,310S 309S, 410, 410S,420, 430, 431, 440A, 904l yoki mijozning talabi |
| Yetkazib bermoq | {{0} kunlar |
| Paket | Tandard dengiz yo'lakka o'rash, yog'och sumka ham berilishi mumkin |
| Mot | 1 tonna |
| To'lov shartlari | 30% tt +70% muvozanat |
| Bag'rikenglik | ±1% |
| Portni yuklash | Xitoy har qanday port |
| Tekshirish | Zaryad inspektsiyasi sertifikati har bir yuk uchun beriladi. |

Biz haqimizda:
Muvaffaqiyatimizning markazida mijozlarimizga chuqur intilishdir. Biz shaffoflik, yaxlitlik va ochiq aloqa asosida uzoq muddatli hamkorlik aloqalarini ustuvor ahamiyatga oshiramiz. Bizning imonli hisobim menejerlari o'zlarining noyob talablarini tushunish va o'sishni va muvaffaqiyatga erishadigan moslama echimlarini taklif qilish uchun mijozlar bilan yaqindan ishlaydi.

Jamoa taqdimoti:

TSS:
Savol: Siz ishlab chiqaruvchimisiz?
Javob: Ha, biz ishlab chiqaruvchilarmiz. Bizda o'z fabrikasi va o'z kompaniyamiz bor. Ishonamanki, biz bo'lamiz
Siz uchun eng mos etkazib beruvchi.
Javob: Biz metall materiallar va mahsulot turlarini etkazib berishimiz mumkin va biz boshqa jarayon xizmatlarini ham etkazib berishimiz mumkin.
Issiq teglar: l 200 x 200 x 18 issiq oyoqli po'lat, Xitoy l 200 x 200 x 18 issiq oyoqli po'latdan yasalgan oqma ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavodlar


